Közösségek

Budapest
Szentháromságról nevezett Világban Élő Kármelita Közösség
szentharomsag@ocds.hu

Buda
Szent Józsefről nevezett VÉK Közösség
buda@ocds.hu

Csíkszereda
Szent Józsefről nevezett VÉK Közösség

Csongrád
Kármelhegyi Boldogasszonyról nevezett VÉK Közösség

Esztergom
Kármelita Mindenszentekről nevezett VÉK Közösség
esztergom@ocds.hu

Gyergyószentmiklós

Győr
Szépszeretet Anyjáról nevezett VÉK Közösség
gyor@ocds.hu

Kecskemét
Lisieux-i Szent Terézről nevezett VÉK Közösség
kecskemet@ocds.hu

Keszthely
Kármelhegyi Boldogságos Szűz Mária és Jézusról nevezett Szent Terézia VÉK Közösség

Kiskunmajsa
Avilai Szent Terézről nevezett VÉK Közösség
kiskunmajsa@ocds.hu

Kunszentmárton
Avilai Szent Terézről nevezett VÉK Közösség

Miskolc
Avilai Szent Terézről és Szent Teréz Margitról nevezett VÉK Közösség

Nyíregyháza
Nagyboldogasszonyról nevezett VÉK Közösség

nyiregyhaza@ocds.hu

Pápa
Avilai Szent Terézről nevezett VÉK Közösség
papa@ocds.hu

Pest
Avilai Szent Terézről nevezett VÉK Közösség
pest@ocds.hu

Pécs
Kármel Ékességéről nevezett VÉK Közösség
pecs@ocds.hu

Sopron
Keresztes Szent Jánosról nevezett VÉK Közösség
sopron@ocds.hu

Székesfehérvár
Illés Prófétáról nevezett VÉK Közösség
szekesfehervar@ocds.hu

Szentendre
Szűz Mária Keresztények Oltalmáról nevezett VÉK Közösség
szentendre@ocds.hu

Veszprém
Szent Családról nevezett VÉK Közösség
veszprem@ocds.hu