BUDAPEST

Szentháromságról nevezett Világban Élő Kármelita Közösség
szentharomsag@ocds.hu

Buda

Szent Józsefről nevezett VÉK Közösség
buda@ocds.hu

Pest

Avilai Szent Terézről nevezett VÉK Közösség
pest@ocds.hu

Csíkszereda

Szent Józsefről nevezett VÉK Közösség
elnok@ocds.hu

Csongrád

Kármelhegyi Boldogasszonyról nevezett VÉK Közösség
elnok@ocds.hu

Esztergom

Kármelita Mindenszentekről nevezett VÉK Közösség
esztergom@ocds.hu

Gyergyószentmiklós

elnok@ocds.hu

Győr

Szépszeretet Anyjáról nevezett VÉK Közösség
gyor@ocds.hu

Kecskemét

Lisieux-i Szent Terézről nevezett VÉK Közösség
kecskemet@ocds.hu

Keszthely

Kármelhegyi Boldogságos Szűz Mária és Jézusról nevezett Szent Terézia VÉK Közösség
elnok@ocds.hu

Kiskunmajsa

Avilai Szent Terézről nevezett VÉK Közösség
kiskunmajsa@ocds.hu

Kunszentmárton

Avilai Szent Terézről nevezett VÉK Közösség
elnok@ocds.hu

Miskolc

Avilai Szent Terézről és Szent Teréz Margitról nevezett VÉK Közösség
elnok@ocds.hu

Nyíregyháza

Nagyboldogasszonyról nevezett VÉK Közösség
nyiregyhaza@ocds.hu

Nyíregyháza

Nagyboldogasszonyról nevezett VÉK Közösség
nyiregyhaza@ocds.hu

Pápa

Avilai Szent Terézről nevezett VÉK Közösség
papa@ocds.hu

Pécs

Kármel Ékességéről nevezett VÉK Közösség
pecs@ocds.hu

Sopron

Keresztes Szent Jánosról nevezett VÉK Közösség
sopron@ocds.hu

Székesfehérvár

Illés Prófétáról nevezett VÉK Közösség
szekesfehervar@ocds.hu

Szentendre

Szűz Mária Keresztények Oltalmáról nevezett VÉK Közösség
szentendre@ocds.hu

Veszprém

Szent Családról nevezett VÉK Közösség
veszprem@ocds.hu